Mes esame – V-TAC, patikimas LED tiekėjas Europoje – tarptautinė kompanija V-TAC, turinti biurus Bulgarijoje (Sofijoje), Didžiojoje Britanijoje (Londone), JAE (Dubajus), Indijoje (Mumbajuje), Vengrijoje ( Budapeštas), Rumunija (Bukareštas) ir Austrija (Viena).

Mūsų logistikos centras Sofijoje siekia 40 000 kvadratinių metrų.

V-ТАС yra registruotas prekės ženklas, sukurtas remiantis LED apšvietimo idėja. Mūsų pagrindinis tikslas yra sukurti, išvystyti ir platinti visų tipų LED apšvietimo produktus pateikiant geriausią kainos ir kokybės santykį.

V-ТАС produkcijos gamintojai laikosi kokybės standartų ir yra sertifikuojami pagal CE / EMC, ROHS, DEKRA, GS, TUV, ROHS akredituotas laboratorijas, kurios užtikrina aukščiausią LED ir kitų komponentų kokybę.

Atsižvelgiant į atkaklumą ir pastovią plėtrą, “V-TAC” produktas buvo apdovanotas aukso medaliu 73-ioje Tarptautinėje Plovdivo techninėje parodoje 2017 m. Praėjusiais metais “V-TAC” pateko tarp “1000 Europą įkvėpiančių bendrovių”, kurios pasitelkdamos naujoves prisideda prie Europos ekonomikos vystymo. Reitinga skelbia Londono vertybinių popierių birža.

Visi V-ТАС produktai gaminami atlikus išsamius galimybių ir praktiškumo tyrimus, kurių pagrindinis tikslas yra taupyti energiją ir išsaugoti aplinką. “V-ТАС” puikiai suvokia LED technologijas ir siekia būti viena iš lyderių šios technologijos kūrime bei platinime.

V-ТАС savo partnerių dėka jau užsitikrino pozicijas Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Azijoje ir turi puikią reputaciją kaip vienas iš patikimiausių prekių ženklų, siūlančių puikios kokybės LED produktus.

Būtent todėl, kad nuolat siekiame patikimumo ir kokybės, “V-TAC” pasirašė sutartį dėl “LED” diodų ir komponentų tiekimo su “SAMSUNG”. Nuo 2018 m. pradžios asortimentas buvo papildytas “V-TAC PRO” serijos produktais, kurie pagaminti naudojant “Samsung” LED diodus, o produktams suteikiama 5 metų garantija.

“V-ТАС” visada stengiasi išlaikyti savo profesionalų įvaizdį ir vystyti save kaip vieną iš pirmaujančių LED industrijos gamintojų, įsipareigodama užtikrinti geriausią kokybę bei paslaugas.

Dėkojame už kiekvieną minutę, kurią praleidote peržiūrėdami mūsų svetainė!

V-TAC komanda